רוצים למזער את הסיכון שלכם בתהליך של התחדשות עירונית? שלכל אורך התהליך תקבלו ליווי אישי ומקצועי עם הכוונה אופטימאלית?

מאחלות לכם שנה טובה ומתוקה, שנת שגשוג והצלחה

ניהול מכרז יזמים

ניהול משא ומתן מסחרי

ליווי אישי ומקצועי

מזעור סיכונים

אבטחה מירבית בהסכם

הכוונה אופטימלית

מקצועיות ואמינות

נסיון רב שנים

הבטיחו את עתידכם עם משרד עורכי הדין טליה ברזני וטליה חדד – התחדשות עירונית


השאירו כאן את הפרטים לתיאום פגישה ובדיקת הפרוייקט שלכם


צור קשר

prof2

כמה מהסיבות לבחור דווקא בנו:

בגלל שצברנו ניסיון משמעותי במשך שנים ארוכות בפרויקטים רבים

בגלל שנשיג לכם את התמורה הטובה ביותר שתוכלו לקבל

בגלל שאנחנו נדאג לכם באופן אישי ונהיה עבורכם הכתובת המרכזית לכל שאלה

בגלל שננהל עבורכם משא ומתן 'קשוח' שישמור על האינטרסים שלכם

עורכות הדין טליה חדד וטליה ברזאני בעלות ניסיון ומוניטין רב בפעילות נדל"ן ומקרקעין , עם ניסיון ענף של שנים רבות בליווי חברות, לקוחות פרטיים, קבלנים ויזמים, בכל קנה מידה בפרויקטים של נדלן לסוגיו עם התמקדות ומומחיות בייצוג בעליי דירות ונכסים

טליה וטליה מעניקות במסירות וביצירתיות רבה, ייעוץ משפטי , ייעוץ מיסוי במקרקעין , ומעל לכל ליווי אישי וקפדני ברגישות הראויה של בעליי דירות אותן מייצגות בעסקאות התחדשות עירונית על כל סוגייהן , מתחילת הפרויקט ועד לסופו המוצלח תוך כדי מתן שירות מעולה לדייר המיוצג.

טליה וטליה מבינות היטב שייצוג בעליי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית, הוא בראש ובראשונה, פרויקט נדלן חברתי ושמדובר במערכת יחסים ארוכת טווח, שנרקמת מול בעליי הדירות אל מול עורך הדין המייצג אשר מושתתת על אמון, ביטחון, שקיפות וזמינות של עורך הדין אל מול בעליי הדירות והגורמים הנוספים אשר מעורבים בניהול ובקידום הפרויקט.

עסקת התחדשות עירונית, היא אחד מבין האירועים החשובים ו/או בחלק מן המקרים האירוע החשוב ביותר של מי מבעליי הדירות, במסגרתו הדיירים מפקידים את הנכס החשוב ביותר שלהם ובמקרים רבים קניינם היחיד בידי יזם כזה או אחר ומכאן במסגרת ייצוג דיירם בעסקאות התחדשות עירונית, אנו פועלות בכל המישורים בקפדנות רבה למטרת שמירה והגנה על זכויות בהווה ובעתיד של בעליי הדירות , בהסכם ההתחדשות העירונית שייחתם מול היזם שיבחר במסגרת מכרז היזמים/ קבלנים שיערכו עורכות הדין בעבור בעליי הדירות, ובהתאמה למטרת מקסום התמורות שיקבלו בעליי הדירות במסגרת המו"מ מול היזם שייבחר, תוך שמירה מקסימלית ועיגון זכויותיהם המשפטיות והחוזיות של בעליי הדירות כאמור בהווה ובעתיד

במסגרת ייצוג דיירים בעסקאות התחדשות עירונית ו/או מקרקעין שונות משרדנו מציע ליווי אישי ייעוץ מקיף מעמיק ומקצועי ללא פשרות בכל ההיבטים הדרושים ובכללם מתן פתרונות יצירתיים ואיכותיים למיקסום ושמירה אדוקה של זכויות וצרכי הלקוחות.

טליה וטליה מלוות עסקים בתחום המשפט המסחרי באופן רב מימדי ועושות זאת, במיומנות אשר מבוססת על ידע נרחב ומעמיק להשגת התוצאה הראויה/הטובה ביותר עבור הלקוחות.

אבטחה מירבית בהסכם

בגלל שאנחנו נצמצם את הסיכון הקיים עבורכם בעסקה

בגלל שאנחנו נפקח על כל צעד וצעד שיבצע היזם

בגלל שקיפות מלאה

פרוייקטים שהושלמו

קלעי 8 גבעתיים
פרויקט תמ"א 38 (1) , משרדנו ייצג מספר דיירים בפרוייקט, ניתן היתר בנייה בשנת 2017, בניין אוכלס בשנת 2019..

העצמאות 7 בת ים
פרוייקט תמ"א 38/2 הריסה ובנייה העצמאות 7 בתים, ניתן היתר בנייה ביום 21.12.21, טופס 4 צפויי להתקבל בעוד 18 חודשים.. בשלביי בנייה מתקדמים.